Bydgoszcz Fordon , Produkcyjna

termin realizacji: IV kwartał 2025 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Komfortowe mieszkania blisko terenów zielonych

Nowe mieszkania na osiedlu forDOM to nowoczesna inwestycja dewelopera Arkada Invest, która jest gwarancją jakości, bezpieczeństwa i komfortu dla Ciebie i najbliższych.

Mieszkania przy ulicy Produkcyjnej w Bydgoszczy polecane są wszystkim, którzy chcą kupić nowe mieszkanie w Fordonie, w dobrze zagospodarowanej okolicy. Osiedle znajduje się blisko parków, lasów i innych terenów rekreacyjnych, jak Górki Fordońskie, wał na zboczu doliny Wisły czy rewitalizowane nadbrzeże Wisły w Starym Fordonie. Okolica sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym, dzięki licznym ścieżkom rowerowym, a także stacjom rowerów miejskich. Co więcej, dwie minuty od osiedla, przy ulicy Sielskiej, znajduje się szkoła dla dzieci, a także liczne sklepy ułatwiające robienie codziennych zakupów.

Inwestycja Osiedle forDOM – etap C znajduje się w Bydgoszczy, ul. Produkcyjna 3 (10.9 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Arkada Invest.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

10 NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI;
- winda: TAK
- liczba pięter: 7
- okna 3-szybowe: TAK
- instalacja TV, telefoniczna, internetowa
- gotowe przyłącza wod-kan w aneksie kuchennym
- garaże indywidualne: TAK
- miejsca postojowe podziemne: 40 TYS
- miejsca postojowe naziemne: TAK
- komórki lokatorskie: TAK OD 1,6 -3,53 m2 4 TYS m2
- termin realizacji: 4 kwartał 2025
*Pierwsze 25 lokali będzie objęte promocją!
Nieprawidłowy adres E-mail
>