O nas

Doświadczenie w obrocie nieruchomościami nauczyło nas, że potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej obsługi transakcji zarówno zakupu jak i sprzedaży.

KUPNO

Zapewniamy wsparcie na każdym z etapów starania się o wymarzony dom, mieszkanie lub siedzibę firmy. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy dla Ciebie kilka odpowiednio wyselekcjonowanych, dostępnych na rynku ofert nieruchomości. Sprawdzimy stan prawny, obiektywnie doradzimy, która naszym zadaniem jest najciekawsza, dogadamy cenę oraz warunki umowy, przygotujemy umowę przedwstępną. Ponadto wspomożemy proces finansowania, jesteśmy obecni przy akcie notarialnym przeniesienia własności oraz przy przekazaniu kluczy wraz z protokołem zdawczo-odbiorczym. Nie musisz się o nic martwić!

SPRZEDAŻ

Chcesz sprzedać nieruchomość? My wiemy jak to zrobić! Wdrożymy skuteczny plan marketingowy, podpowiemy jak przygotować nieruchomość przed wizytą pierwszego klienta, wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną oraz najlepiej jak to możliwe wypromujemy Twoja ofertę w sieci. Chętnie podzielimy się Tobą szeroką wiedzą na temat sprzedaży nieruchomości. Działamy z pasją i zaangażowaniem!

FINANSE

Od wielu lat współpracujemy z zespołem najlepszych w Bydgoszczy ekspertów finansowych.
Pomogliśmy już setkom osób w uzyskaniu finansowania na zakup własnej nieruchomości.
Szukasz odpowiedniego rozwiązania kredytowego? Myślisz, że nie masz zdolności finansowej?

 

Zgłoś się do nas!

E-mail: biuro@nasalski.pl
kom: 790-500-821