DOM / ZIEMIAŃSKA / DĄBRÓWKA NOWA / SICIENKO

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 150 000 PLN , Pow. 195,94 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
195,94 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Dąbrówka Nowa
Rok budowy:
2012
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
N488829
Powierzchnia działki:
3 187 m2
Cena za m2:
10 973 PLN
Wolnostojący dom (195,94m2) z garażem ( 29,59m2)  z 2003 roku na działce o powierzchni 2100m2 w Dąbrówce Nowej, gmina Sicienko.

Oferta na wyłączność (Spotkania i oględziny przedmiotowej nieruchomości umawiamy w dogodnych dla stron terminach, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym za naszym pośrednictwem.)

więcej zdjęć na: www nasalski.pl

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 2100m2 wybudowany został dom parterowy (195,94m2) w technologii tradycyjnej murowanej na płycie fundamentowej ( porotherm + styropian 20 cm ) z garażem dwustanowiskowym (29,59m2), wyposażony w piec dwufunkcyjny, kominek z płaszczem wodnym, rekuperację, rolety zewnętrzne.

Wewnątrz domu na parterze, znajduje się kuchnia częściowo otwarta na salon, 3 sypialnie oraz pokój gościnny. W strefie gospodarczej pralnia (7m2)
Oferta skierowana dla rodziny z dwójką dzieci. Szkoła w odległości 1,5 km, a dojazd do centrum Bydgoszczy 25 min samochodem.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zalesionej części Dąbrówki Nowej. Droga dojazdowa do posesji asfaltowa, utwardzona, ruch kołowy - sporadyczny.

LOKALIZACJA:
Dąbrówka Nowa, Gmina Sicienko. Infrastruktura zlokalizowana w sąsiedniej wsi Kruszyn (5 min samochodem) szkoła podstawowa, żłobek, przychodnia, sklepy spożywcze. 

STANDARD:
Dom wybudowany w technologii tradycyjnej: na płycie fundamentowej  (porotherm + styropian 20cm). Dach czterospadowy konstrukcji żelbetonowej, kryty dachówką ceramiczką, ocieplony wełną 20 cm, elewacja wykończona kamieniem naturalnym, podłogi: gres, płytki ceramiczne, parkiet techniczny. Okna pancerne PCV 2-szybowe. Stolarka wewnętrzna bezprzylgowa z zamkiem magnetycznym firmy Villadora, parapety wewnętrzne kompozyt drewniany, zewnętrzne granitowe. 
Rolety zewnętrzne w każdym oknie, oraz brama wjazdowa  - sterowane elektronicznie. 
Tarasy pokryte deska kompozytowa.
Ogród z licznymi nasadzeniami, wyposażony w automatyczne nawodnienie. Podjazd pokryty kostką brukową.  
Dodatkowo zainstalowana rekuperacja, instalacja odgromowa, alarm, odkurzacz centralny.

MEDIA:
Gaz z sieci, prąd z sieci, woda z sieci i dodatkowo własne ujęcie wody zdatnej do picia, kanalizacja.

Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Podlega aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail