BIURA + PLAC 4000M2 / BPPT / PARK PRZEMYSŁOWY

Biuro na wynajem
14 800 PLN , Pow. 4 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
4 000 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Bydgoszcz , Hutnicza
Numer oferty:
N241753
Cena za m2:
4 PLN
Do wynajęcia powierzchnie biurowe (120m2) wraz z utwardzonym, monitorowanym, ogrodzonym placem o powierzchni 4000m2 na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-technologicznego. Podana cena wynajmu powierzchni biurowej i placu pod park maszyn budowlanych etc. Cena netto.

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny zlokalizowany jest w całości na terenie miasta Bydgoszczy, na częściowo zalesionym terenie poprzemysłowym w południowo-wschodniej części miasta. Jest to teren odseparowany od dzielnic mieszkaniowych, otoczony Puszczą Bydgoską, a jednocześnie dobrze skomunikowany z głównymi ciągami drogowymi i kolejowymi.

Osią parku jest ul. Glinki, w południowej części łącząca się z drogą krajową 10 (obwodnicą Bydgoszczy, planowaną drogą ekspresową S10, ok. 45 km od autostrady A1).

Łącznie teren Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zajmuje powierzchnię 286,4 ha. Jest on objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „Łęgnowo-Park Technologiczny”, w którym jest oznaczony jako obszar aktywności gospodarczej obejmującej działalność usługowo-produkcyjną, składowanie i magazynowanie. 

OPIS BUDYNKU:
Na działce o pow. prawie 8000m2 znajduje się dwukondygnacyjny budynek komercyjny. Budynek z lat 70-tych, wybudowany z czerwonej cegły. Stropy żelbetowe. Na pierwszej kondygnacji mieszczą się powierzchnie biurowe (120m2 = 4 pomieszczenia biurowe+ kuchnia + łazienka), pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie teletechniczne oraz kotłownia. Na drugiej kondygnacji (1 piętro) łącznie 240m2 powierzchni na którą składa się 11 pokoi (jedno, dwu lub trzy -osobowych) 2 x kuchnia, 2 x łazienka. Każdy pokój wyposażony w łóżka szafę i TV. Możliwy wynajem miejsc noclegowych w cenie 900 netto za łóżko wraz pełną obsługą i mediami.

W 2023 roku budynku jak i na zewnątrz przeprowadzono remont generalny. Położono kostkę brukową przed budynkiem. W budynku zarówno w częściach wspólnych jak pomieszczeniach biurowych na podłodze terakota. Zainstalowano pompę ciepła klimatyzację oraz fotowoltaikę. 

INFORMACJE DODATKOWE:
Zabezpieczenia: kontrola dostępu, monitoring, alarm, system ochrony;
Ogrzewanie: pompa ciepła 2x18kW, klimatyzacja + fotowoltaika 30kW
Przygotowana instalacja pod zasilanie awaryjne oraz możliwość rozbudowania instalacji fotowoltaicznej.
DODATKOWO:
CENA WYNAJMU POKOJU WRAZ Z PEŁNĄ OBSŁUGĄ I MEDIAMI: 900 NETTO / ŁÓŻKO

LOKALIZACJA:
BPPT - BYDGOSKI PARK PRZEMYSŁWY

Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Podlega aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail