105m2 + poddasze / Magdzińskiego / Stare Miasto

Mieszkanie na sprzedaż
650 000 PLN , Pow. 105,03 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
105,03 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście , Teofila Magdzińskiego
Rok budowy:
1875
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
N680857
Cena za m2:
6 189 PLN
Dwa Lokale mieszkalne (67,53m2 + 37,50m2) na I piętrze kamienicy z 1875 roku na ulicy Magdzińskiego w obrębie bydgoskiego Starego Miasta w dzielnicy Śródmieście. Do lokali przynależy poddasze o pow. użytkowej ok 50m2

Lokale mieszkalne do remontu kapitalnego. 

Dzielnica Śródmieście jest to centralna dzielnica staromiejska Bydgoszczy, której osią jest ulica Gdańska. Jest to historycznie ukształtowana centralna część miasta, o zwartej zabudowie i znaczącym udziale budynków wartościowych historycznie. Stanowi obszar koncentracji funkcji usługowych i administracyjnych o znaczeniu ogólnomiejskim i regionalnym. Śródmieście Bydgoszczy stanowi w większości pomnik zabudowy z II połowy XIX i początku XX wieku.

W odległości do 10 min pieszo: Wyspa Młyńska, Multikino, Opera Nova. bydgoski tramwaj wodny etc.

OPIS BUDYNKU:
Przedmiotowy lokal mieszkalny mieści się na II kondygnacji (I piętrze) w budynku wielorodzinnym, murowanym, o dwóch kondygnacjach nadziemnych + poddasze, podpiwniczonym.

MEDIA:
Prąd: TAK
Woda: TAK
Gaz: NIE
Możliwość przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Podlega aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail